هدایای تبلیغاتی ساعت چوبی

هدایای تبلیغاتی ساعت چوبی ، یکی از انواع ساعت های تبلیغاتی به شمار می آید که طرفداران زیادی در میان مخاطبان و کاربران دارند. 

انواع ساعت های تبلیغاتی که به عنوان هدایای تبلیغاتی اهداء می گردند، شامل ساعت تبلیغاتی رومیزی، ساعت تبلیغاتی دیواری و ساعت تبلیغاتی مچی می باشند.

 

ساعت تبلیغاتی چوبی

 

ساعت تبلیغاتی چوبی می تواند یکی از انواع ساعت تبلیغاتی رومیزی و دیواری محسوب شود. ساعت تبلیغاتی چوبی رومیزی که معمولاً جهت قرارگیری بر روی میز مدیران و کارمندان و یا خانه مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر جلب توجه نسبت به زیبایی ظاهری و نمایش زمان، موجب دیده شدن نام برند و محصولات تبلیغ شده می شود. جنس بدنه ساعت تبلیغاتی چوبی از چوب قهوه ای و ماهگونی است که جهت چاپ لیزر و تامپو بسیار مناسب می باشد. ساعت تبلیغاتی چوبی دیواری نیز با ویژگی های مشخصی که دارد، جهت قرار گیری بر روی دیوار خانه، موسسه یا کارخانه بسیار مهم و کاربردی می باشد.

 

ویژگی های ساعت تبلیغاتی چوبی

 

از ویژگی های مهم و بارز ساعت تبلیغاتی چوبی، زیبا ساختن فضای اطراف و به یاد سپاری برند و لوگو برای مدت طولانی مشتریان و مخاطبان می باشد. قیمت ساعت تبلیغاتی چوبی دیواری، بستگی به اندازه، جنس، کیفیت تولید و رنگ ساعت تبلیغاتی دارد. تمام صفحات انواع ساعت تبلیغاتی چوبی رومیزی و دیواری، سفید و بدون چاپ است. زمانی که مشتریان تقاضای خود را به کارشناس تبلیغاتی ابلاغ کردند، در زمینه چاپ برند مشاوره صورت می گیرد و محصولی با کیفیت توسط موسسه تبلیغاتی ارائه می گردد. مخاطبان ساعت تبلیغاتی چوبی، مهندسان، کارمندان، مدیران، پزشکان و افراد دیگر جامعه می باشد.

 

نتیجه گیری:

زیبایی که ساعت تبلیغاتی چوبی دارد، موجب دیده شدن نام برند به دفعات مختلف می گردد. دوام، ماندگاری بالا و کیفیت ساخت ساعت تبلیغاتی چوبی، از مزیت های این هدیه تبلیغاتی به شمار می آید. در صورتی که قصد تبلیغ محصول خود را دارید، می توانید از ساعت تبلیغاتی چوبی استفاده کنید و نتایج مثبت آن را ببینید.