هدایای تبلیغاتی جاکارتی

هدایای تبلیغاتی جاکارتی ، از انواع هدایای تبلیغاتی کوچک و مفید میباشد که جهت ارائه به افراد مختلف در شغلهای مختلف کاربرد دارد.

از مزایای جاکارتی تبلیغاتی این است که افراد به تعداد زیاد از کارتهای بانکی و اعتباری خود استفاده میکنند. استفاده مکرر یعنی دیده شدن چندین باره تبلیغات هدایای تبلیغاتی. جاکارتیهای تبلیغاتی در انواع مختلفی طراحی و تولید میشوند.


انواع جاکارتی تبلیغاتی


جاکارتی تبلیغاتی از لحاظ فرم، شکل، قیمت، جنس و اندازه دارای انواع مختلفی هستند. جاکارتی تبلیغاتی در جنسهای چرمی، آلومینیومی، فلزی، استیل و پلاستیکی تولید میشود. از لحاظ شکل و نوع نیز در اشکال مستطیل به صورت کیفی، دکمه دار، آلبومی، آویز گردنی و مدلهای مختلفی تولید میشود. جاکارتی میتواند از جهت کاربرد و قیمت مناسب، یک از هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه میباشد.


کاربرد جاکارتی تبلیغاتی


از کاربردهای جاکارتی تبلیغاتی میتوان به استفاده در صنعت تبلیغات اشاره نمود. هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهایی هستند که جهت تبلیغات به افراد مختلفی داده میشود. در صورتی که هدایای تبلیغاتی قیمت مناسبی داشته باشد و نیاز مشتریان و مخاطبان را رفع نماید، میتواند تأثیر زیادی در فروش محصولات داشته باشد. معرفی و فروش کالاها، برندها، شرکتها، خدمات و محصولات از طریق یک جاکارتی تبلیغاتی میسر میباشد. مخاطبان جاکارتی تبلیغاتی از تمام اقشار جامعه میباشند. با افزایش کارتهای اعتباری، کارتهای مترو، کارتهای شناسایی، کارتهای کتابخانه و موارد دیگر، جاکارتی یکی از لازمه های زندگی روزمره شده است. نظم بخشیدن به تمام کارتهایی که فرد دارد، میتواند با ارائه یک جاکارتی به عنوان هدایای تبلیغاتی صورت گیرد.


نتیجه گیری:
جاکارتی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که موجب منظم شدن انواع کارتهای اعتباری و کارتهای دیگر افراد میشود. چاپ و درج نام برند و شرکت روی جلد جاکارتی تبلیغاتی، تأثیر زیادی بر معرفی و فروش محصولات میشود. توجه به مخاطبین و ارائه جاکارتی با کیفیت میتواند نقش مهمی در دیده شدن نام برند توسط افراد و مخاطبین داشته باشد.