هدایای تبلیغاتی جاکلیدی

هدایای تبلیغاتی جاکلیدی ، یکی از انواع هدایای تبلیغاتی میباشد که به دلیل قیمت کم و تنوع زیاد، طرفداران زیادی دارد.

 هر موسسه و شرکتی میتواند با ارائه جاکلیدی با نام برند و محصول چاپ شده روی آن، نام محصول و کالای مورد نظر خود را معرفی نماید. جاکلیدی دارای انواع مختلفی میباشد که با توجه به اندازه کوچک آن، هدیه ای جالب میباشد.


انواع جاکلیدی تبلیغاتی


جاکلیدی تبلیغاتی در انواع مختلفی از جمله نمدی، چرمی، فلزی، قلاب بافی و پلاستیکی تولید میشود. معمولاً جاکلیدیهای تبلیغاتی در قالبهای بیضی، مستطیل، دایره، مثلث و مربع طراحی میشوند. جاکلیدی تبلیغاتی میتواند با طراحی جالبی که دارد یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی باشد. قیمت مناسب جاکلیدی های تبلیغاتی موجب میشود که شرکتها از این هدیه تبلیغاتی استفاده نموده و برند خود را معرفی نمایند. جاکلیدی های استیل یکی از کاربردی ترین جاکلیدیها میباشد. رنگهای مختلف جاکلیدی نیز متنوع میباشد. جاکلیدیهای چرمی نیز در شکلهای مختلفی تولید میشوند که جهت چاپ انواع آرم و نام و نشان شرکتها مناسب میباشند. جاکلیدی حلقه ای، ساده، فانتزی و قلاب دار از انواع جاکلیدی چرمی به شمار می آید.


کاربرد جاکلیدی تبلیغاتی


از مهمترین کاربرد جاکلیدی تبلیغاتی، وسیله ای جهت قرار گیری در کنار کلیدهای فرد میباشد. با توجه به اینکه افراد روزانه با دسته کلیدهای خود سر و کار دارند، ممکن است هر بار نگاهی به جاکلیدی خود بیندازند. بنابراین جاکلیدی تبلیغاتی، میتواند یکی از هدایای تبلیغاتی باشد و موجب افزایش فروش کالا و محصولات تبلیغ شده شود. در صورتی که نام برند و کالا به درستی و زیبایی روی جاکلیدی درج و چاپ شود، تأثیر بسزایی در معرفی کالا و فروش محصولات خواهد داشت.


نتیجه گیری:
جاکلیدی تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و در عین حال کاربردی میباشد. نام برند و کالاهایی که روی جاکلیدی درج میشود، در فروش محصولات تأثیر زیادی خواهد گذاشت.