چاپ
دسته: blog
بازدید: 747
هدایای تبلیغاتی کیف پول

هدایای تبلیغاتی کیف پول ، به هدایایی گفته میشود که با هدف معرفی و بیان کالا و محصولی بر روی کیف پول به معرفی و شناسایی برند و محصول میپردازد.

کیف پول تبلیغاتی دارای جنسهای مختلفی میباشد که با توجه به مخاطبین، هدیه داده میشود. موسسات تبلیغاتی از انواع کیفها با در نظر گرفتن سلایق مختلف، استفاده کرده و نام برند را جهت معرفی، روی آن حک میکند.


انواع کیف پول تبلیغاتی


کیف پول یکی از وسایلهای شخصی میباشد که روزانه مکرراً مورد استفاده افراد قرار میگیرد. از انواع کیف پول که جهت تبلیغات در نظر گرفته میشود، کیف پول جیبی، کیف پول آلبوم دار، کیف پول مدیریتی، کیف پول دسته چک، کیف پول کارت اعتباری و کیف پول ساده در جنسهای چرم طبیعی، مصنوعی و پالتوئی میباشد. کیفهای پول دارای رنگهای متنوع میباشد که در بحث بازاریابی و ارائه هدایای تبلیغاتی، نقش مهمی ایفا میکنند.


مزایای کیف پول تبلیغاتی


از مزایای روشن کیف پول تبلیغاتی، میتوان به استفاده مکرر از کیف پول در طول شبانه روزی اشاره نمود. امروزه با توجه به نیاز افراد به وسیله ای جهت نگهداری از پولهای نقد و دسته چک، لازم است کیف پول با توجه به نیازهای فرد وجود داشته باشد. کیف پول تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی میباشد. با توجه به اینکه هدایای تبلیغاتی میبایست دارای تبلیغات مشخصی از نام برند و کالا باشد، لازم است که موسسات تبلیغاتی بر روی کیف پول تبلیغاتی، نام برند را درج نمایند. نتیجه درج و چاپ نام شرکت و لوگوی کمپانی، این است که نام برند با هر بار استفاده از کیف تبلیغاتی دیده میشود.


نتیجه گیری:
از انواع هدایای تبلیغاتی، میتوان به کیف پول اشاره نمود. کیفهای پول در اندازه، شکل و جنسهای مختلفی طراحی و تولید میشوند. موسسات تبلیغاتی نام برند و محصول مورد نظر را بر روی بخشی از کیف پول درج کرده و کالای مورد نظر را معرفی مینمایند.